Bizimle iletişime geçin

Bizlerle istediğiniz zaman istediğiniz konuda iletişime geçebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

icon_widget_image Köseilyas Mah. Akpınar Cad. No:42 Süleymanpaşa 59070 Tekirdağ / Türkiye icon_widget_image +90 (282) 293 10 05 +90 (282) 293 16 05 icon_widget_image info@slingsan.com
Image Alt

Kalite

Ebat ve Fonksiyon Değişebilir, Kalite Asla!

Slingsan

Kalite

Slingsan

Slide SLiNGSAN %100 Saf Hammadde + % 100 Kalite Slingsan Ltd., pazarın sürekli olarak iyileştirme hizmeti beklediğine inanmaktadır. Müşterilerimizin gereksinimlerini karşılamak için sunduğumuz hizmeti sürekli iyileştirmeyi ve haklı gurur duyabileceğimiz bitmiş işleri üretmeyi amaçlıyoruz. Slingsan Ltd., BS EN ISO 9001 uluslararası standartlarına uygun bir yönetim sistemi uygulayarak yukarıda belirtilen amaçlara ulaşmayı hedeflemektedir.

ÖNCE KALİTE

Slingsan olarak gelişen ve güncel teknolojileri kullanarak, müşteri beklentilerini aşarak karşılayan, kolay satın alınabilir ve kullanılabilir, güvenilir ürünleri geliştirir, üretir ve satış sonrası hizmet veririz.

ÖNCE GÜVENLİK

Tüm personel, çalışmalarının kalitesinden sorumludur. Firma olarak düzenli ve kapsamlı eğitimler vermekte ve tüm personelin gerekli standartlara ulaşmasına yardımcı olacak sistemler kurmaktayız.

ÖNCE HİJYEN

ISO 22000 Belgesi. ISO 22000 belgesi, gıda zincirinde ``çiftlikten tabağa`` tüm kurumları kapsayan bir gıda güvenliği yönetim sisteminin gerekliliklerini tanımlayan uluslararası bir standarttır.