Bizimle iletişime geçin

Bizlerle istediğiniz zaman istediğiniz konuda iletişime geçebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

icon_widget_image Köseilyas Mah. Akpınar Cad. No:42 Süleymanpaşa 59070 Tekirdağ / Türkiye icon_widget_image +90 (282) 293 10 05 +90 (282) 293 16 05 icon_widget_image info@slingsan.com

Boşaltım Sistemleri

Düz Taban

Bu tür bigbagler alt kısmı keserek boşaltma fırsatı sağlar. Bu en ucuz bigbag türüdür.(yanlızca birkez kullanılabilir) Aynı zamanda bigbag ile birlikte gömülecek veya yanacak atıkların ambalajlanması içinde kullanılır. İnşaat sektöründe düz taban bigbagler alt üst edilerek boşaltılır.

Çıkış Bacası

Bigbagleri boşaltmak için standart seçenektir. Çap aralığı 25 Cm’den 65 Cm’ye kadar değişir. Baca uzunluğu en azından çapın değerinde olmalıdır. Standart uzunluk 50 Cm’dir.

Çıkış Bacası için 3 bağlama seçeneği vardır.

           • Standart – Bacanın ortasına 60 cm uzunluğunda dikilmiş Lashing
           • Kuğu Boynu – İki kez katlanmış ve bağlanmış baca
           • B-Lock – Bacaya yerleştirilen plastik kilit, malzeme akışının manuel olarak ayarlanmasına uygundur.

Pioneer Baca

Bigbag Taşınma esnasında bacanın zarar görmemesi için ilave korumadır.

Pioneer ince kumaştan dikilir, bağlandığında Bigbag tabanı düz bir tabana benzer.

 

Star Baca

Ağır kumaştan yapılmış ve yıldız gibi görünen özel bir Pioneer kapanma türüdür.

  

Konik Taban

Konik Tabanı olan Bigbagler malzemenin Bigbag’den boşalmasını kolaylaştırır. Bigbag içinde bazı ürünler Bigbag’in köşelerinde birikmeye meyillidir ; buda malzemeyi boşaltırken sorun oluşturur bu nedenle kullanıcı malzemeyi boşaltmak için Bigbag’i sallaması gerekebilir. bu malzemelerde konik taban kullanılırsa ürün kolayca ağıza akarak boşaltılır.

Baca + Kapak

Kapak Kalın kumaştan yapılır Bigbag’in tabanını nemden korur. kapak bigbag tabanında karşılıklı dikilmiş lashingler ile tutturulur.

Etek

Etek bigbag’in alt kısmını kapatmak için kullanılır.Etek açıldığında toplu torbanın tamamı açılır.etek ağır yüklere dayanamaz bu yüzden genellikle bir kapak veya rozet etek sistemi ile kapanmalıdır. Tabandan etekli Bigbag bacadan boşaltması zor malzemeler için kullanılır.

Etek + Kapak

Bu drumda kapak çoğunlukla Bigbag’in yükünü taşımaya yarar. Ağır kumaştan yapılmış alt tarafta bir kenara dikili ve diğer 3 kenara bağlanmış olarak sabitlenir.

Rozet Etek

Rozet ağır kumaştan yapılarak eteğe koruma sağlayan bir kapatma sistemidir.